SilentAll » Katılımsız Programlar » Adobe Ilustrator 2023 27.3.1.629 (x64) | Katılımsız | Full İndir

Adobe Ilustrator 2023 27.3.1.629 (x64) | Katılımsız | Full İndir

Yazar: GameOver | Kategori : Katılımsız Programlar | 0 Yorum | 718 Görüntülenme
03
Mrt
2023

  

Adobe Illustrator , tasarımcılar tarafından dijital grafik, illüstrasyon ve baskının çeşitli alanlarında, basılı materyaller, web içeriği, interaktif medya, videolar ve mobil uygulamalar gibi her türlü multimedya kaynağının geliştirilmesinde yaygın olarak kullanılan endüstri standardı bir vektör grafik yazılımıdır. .


Ürüne yeni bir bakışla 3D efektler uygulayın. 
Artık Döndürme, Döndürme, Ekstrüzyon, Işık ve Gölge gibi 3B efektleri vektör grafiklerine kolayca uygulayabilir ve 3B grafikler oluşturabilirsiniz. Adobe Substance malzemeleri ve işleme seçenekleriyle birlikte tüm bu efektleri tek bir 3B panelde bulun.
Adobe Substance malzemeleriyle dokular ekleyin. Substance malzemeleri kullanarak resminize doku ekleyebilir ve gerçekçi 3D grafikler oluşturabilirsiniz. Kendi malzemenizi ekleyebilir veya binlerce Adobe Substance malzeme kaynağı arasından seçim yapabilirsiniz.
Yorum yapmak için açık erişim. Çalışmanızın bağlantısını ortak çalışanlarla, ekip üyeleriyle veya herhangi biriyle paylaşabilirsiniz. Artık bağlantıya sahip olan herkes, çalışmanızı görüntüleyebilir ve etkili işbirliği için geri bildirim paylaşabilir. Illustrator'da paylaşılan bir belgedeki kritik yorumları görüntüleyebilirsiniz.
Yenilikler paneliyle içeriğe dayalı kendi kendini yöneten içerik. Artık Keşfet paneliyle yeni özellikleri kolayca öğrenebilir ve hızlı yardım alabilirsiniz. Panel ayrıca becerilerinize ve yaptığınız işe dayalı öneriler de görüntüler. Bu öneriler, çok adımlı iş akışlarının nasıl hızlandırılacağına ilişkin ipuçlarını ve kılavuzları içerir.
Eksik yazı tiplerini ekstra çaba harcamadan etkinleştirin. Artık belgeleri herhangi bir bilgisayara indirebilir ve eksik yazı tiplerini manuel olarak ayarlamak zorunda kalmadan sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz. Eksik fontlar, Adobe Fonts'tan eşleşen fontlarla değiştirilir.Benzer Metni Vurgula özelliğiyle iyileştirilmiş performans. Artık belgenizdeki tüm metin kutularını seçebilir ve metin özelliklerini her metin kutusunda manuel olarak çalıştırmadan veya Illustrator'dan çıkmadan aynı anda değiştirebilirsiniz. Gelişmiş Benzeri Vurgula işlevi, yazı tipi boyutuna, dolgu rengine, yazı tipi stiline ve yazı tipine göre metin seçmenize olanak tanır.
Bağlantılı bulut belgelerini barındırma. Artık bağlantılı bulut PSD belgelerini Illustrator belgelerinde barındırabilir veya gömebilirsiniz. Bulut PSD dosyalarını güncelleyin veya yeniden bağlayın ve dosyayı düzenlemeniz gerektiğinde bunları çalışma yüzeyine yapıştırın.
HEIF veya WebP formatları için destek. Artık HEIF (Yüksek Verimli Görüntü Dosyası Formatı) veya WebP dosyalarını Illustrator'da açabilir veya barındırabilirsiniz. Windows'ta Illustrator'da HEIF dosyalarına erişmek için kodek dosyalarına ihtiyacınız vardır.
Değişken genişlikte basitleştirilmiş vuruşlar. Illustrator, konturlara basitleştirilmiş yollar uyguladığından, artık daha az bağlantı noktasıyla değişken genişlikteki konturları kolayca ayarlayabilir veya genişletebilirsiniz.

Adobe Ilustrator 2023 27.3.1.629 (x64) | Katılımsız | Full İndir

 

 Boyut: 1.53 Gb
Dil: Multi Language (TR)
Kullanım: Full Sürüm/Katılımsız
Platform: Windows 10 / 11
[x64].:: Kurulum Notları ::.
64 bit sürümdür.
Kurulumla ilgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz.
Bu konumuzda vip özel link bulunmaktadır.
HERKESE AÇIK link paylaşılmadıysa, VIP ÜYE olmanız gereklidir.

HERKESE AÇIK İNDİRME LİNKLERİ
VIP Üye Değilsiniz
Bu Yüzden VIP Linkleri Göremiyorsunuz. Bunun İçin VIP ÜYE olmanız gereklidir.

Adobe Ilustrator 2023 27.3.1.629 (x64) | Katılımsız | Full İndir | Sosyal Medyada Paylaş

Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)