SilentAll » Katılımsız Programlar » Adobe Dreamweaver 2021 21.3 | Katılımsız | Full İndir

Adobe Dreamweaver 2021 21.3 | Katılımsız | Full İndir

Yazar: GameOver | Kategori : Katılımsız Programlar | 2 Yorum | 446 Görüntülenme
29
Ekm
2022
Adobe Dreamweaver 2021 21.3 | Katılımsız | Full İndir

Adobe Dreamweaver 2021 , profesyonel web siteleri oluşturmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Adobe Dreamweaver web tasarım yazılımı, web siteleri ve mobil uygulamalar oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak tanıyan sezgisel bir görsel arabirim sağlar. Web sayfaları oluşturmak için platformlar arası destekli Akışkan Izgara Düzenlerini kullanın. Yayınlamadan önce, çoklu ekran web tarama panelinde oluşturulan düzenleri görüntüleyin. Yayınlamadan önce, oluşturulan düzenleri çoklu görünüm panelinde görüntüleyin.

Adobe Dreamweaver'ın Özellikleri:
Hızlı, esnek kodlama. Basit, akıllı bir geliştirme ortamıyla dinamik web siteleri oluşturun, kodlayın ve yönetin. Kod ipuçları, HTML, CSS ve diğer web geliştirme standartlarını hızla öğrenmenize ve düzenlemenize olanak tanır. Görsel yardımcılar, hataları azaltmaya ve site geliştirmeyi hızlandırmaya yardımcı olur.
Minimum çaba ile sitenizi kurun. HTML e-postaları, site bilgi sayfaları, bloglar, e-ticaret sayfaları, haber bültenleri ve portföyler için özelleştirilebilir şablonlarla web sitelerini daha hızlı oluşturun. Dreamweaver, Creative Cloud'a dahil olduğundan, sitelerinizi güçlendirmek için kitaplıklardan ve Adobe Stock'tan varlıklara hızla erişebilirsiniz.
Tüm cihazlarda dinamik ekran. Herhangi bir ekran boyutuna uyum sağlayan duyarlı web siteleri oluşturun. Sayfaların istediğiniz gibi görünmesini ve çalışmasını sağlamak için yayınlamadan önce siteleri önizleyin ve gerçek zamanlı olarak düzenleyin.
Canlı Görünüm modunda uygun düzenleme. Metin ve görüntü özelliklerini düzenleyin ve tek bir tıklamayla doğrudan Canlı Görünüm'de sınıflar ekleyin ve değişikliklerinizi anında önizleyin. Artık ayrı bir düzenleme moduna geçmeniz gerekmiyor.
Windows'ta birden çok monitör desteği. Artık çalışma alanınızı genişletebilir ve sayfaları birden çok monitörde görüntüleyebilirsiniz.
Güncellenmiş modern arayüz. Basitleştirilmiş ve basitleştirilmiş bir arabirim, yalnızca kodlama araçlarının görüntülenmesi için çalışma alanı ayarlarınızı özelleştirmenize olanak tanır.
Git desteği. Git desteğiyle kolayca işbirliği yapın. Kaynak kodunuzu Dreamweaver uygulamanızda yönetin ve tüm temel işlemleri Git panelinde yapın.


Boyut: 783.53 Mb
Dil: Multi Language (TR)
Kullanım: Full Sürüm/Katılımsız
Platform: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11
[x86 & x64].:: Kurulum Notları ::.
32 ve 64 bit sürümler birleştirilmiştir.
Sisteminize uygun olan sürüm kurulur.
Kurulumla ilgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz.

Bu konumuzda vip özel link bulunmaktadır.
HERKESE AÇIK link paylaşılmadıysa, VIP ÜYE olmanız gereklidir.

HERKESE AÇIK İNDİRME LİNKLERİ
VIP Üye Değilsiniz
Bu Yüzden VIP Linkleri Göremiyorsunuz. Bunun İçin VIP ÜYE olmanız gereklidir.

Adobe Dreamweaver 2021 21.3 | Katılımsız | Full İndir | Sosyal Medyada Paylaş

Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)