twitter facebook
.:: Sitemizde bulunan tüm RAR, Zip, 7z, Arşivlerini parolası: "silentall.com" dur. ::.

Site Kurallarını İçeren Sorumluluk ve Anlaşma Metni


Lütfen Dikkatlice Okuyun

1-Kuralların Onayı :
- Sitemizin kurallarını, tüm üyeler kabul etmiş sayılır.

2-Kayıt Kuralları:
- Sitemize üye olmanız halinde; kayıt sırasında verdiğiniz bilgilerin doğru ve güncel olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Tarafımızca yapılan kontroller sonucunda, verdiğiniz bilgilerde, yalan, hile gibi art niyetli yollara başvurmuş iseniz kaydınız silinebilir.

3-Hizmetlerin kullanımı :
- Sitemiz, tüm kullanıcılarımız için ücretsiz hizmetler sağlamaktadır. Bu servislerimizin içeriğinden tamamen servisi kullanan kullanıcı sorumludur, sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir. Yapılan kontroller, ziyaretçi ihbarları ve diğer yollarla servislerde kurallara uymadığı tespit edilen kullanıcının, kullandığı hizmete ve üyeliğine haber verilmeksizin son verilir. Bunların dışında bilgimiz dışında kalan alanlarda sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

4-Üyelerin sorumlulukları :

- Kullanılan servislerdeki her türlü görüş, fikir, düşünce ve yazının sorumluluğu ve SilentAll.Com'in muaf tutulması.

-Her türlü hakaret, küfür, siyasal paylaşım veya bilgi, anayasada belirtilen kuralların ihlali durumunda SilentAll.Com yasal çerçevede gerekeni yapma hakkına sahip olup, gerekli mercilerle bilgileri paylaşabilir, üyeliğini silebilir, süresiz engelleme sağlayabilir olduğunu kabul etme.

- Her türlü bilgi, veri kaybının sorumluluğu ve doğabilecek aksaklıklar.

- Uluslararası sözleşmelerde kabul edilmiş olan ilke ve kurallara uyma ve sorumluluğu kabul etme.

5-Kullanabileceğimiz Haklar :
- Bilgilerinizi gizlilik politikamız çerçevesinde her türlü teknolojiyi kullanarak çoğaltma, dağıtma, sergileme hakkını vermiş sayılırsınız.

- Hizmetlerimiz, sitemiz belirli bir zaman durdurulabilir ya da tümüyle sona erdirilebilir. Bu nedenle SilentAll.Com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

- Sitemizde yer alan tüm dosya ve bilgileri ticari amaçlarımız için kullanma hakkımız vardır.

- Sitemiz ücretsiz hizmetler içermektedir. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, başlatabileceğimiz, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirebileceğimiz gibi, hizmetleri, sürekli veya geçici olarak kaldırılması hakkımız da vardır. Bu yapacağız anlamına gelmemekte olup, yapma hakkımızın korunması amacını taşımaktadır.

- Bu sözleşmeye ilave maddeler ekleme veya var olan maddeleri değiştirme hakkımız saklıdır ve SilentAll.com'a aittir. Üyelerin servislerimizi kullanmaya devam etmeleri durumunda bu maddeleri kabul etmiş olduğu sayılır.

- Üye sayfalarıyla ilgili tüm sorumluluğun üyelere ait olduğu ve bu nedenle SilentAll.Com'un sorumlu tutulamaması hakkı.

- Diğer üyeleri tehdit, taciz gibi uygun olmayan hareketlerle zor durumda bırakmama.

- İzin alınmadan reklam yapmama.

- Kullanmış olduğu hizmetlerdeki her türlü sorumluluğu kabul etme.

6-Süreklilik:
- Silentall.Com süreklilik arz eden ve devam etmesi planlanan bir sitedir. Hiçbir program belge vs. sunucularımızda barındırılmamakla beraber oluşabilecek olumsuzluklardan olabilir. Bu nedenle uğrayabileceğiniz maddi ve manevi zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.
7-Diğer:
- Bu anlaşma çerçevesinde yapılacak tüm sorumluluk kullanıcı/üye kişilere aittir

SilentAll.Com | OrhanLikosPRO

Full indir, Full Download
Kullanıcı Kontrol Paneli
Sohbet Paneli
Sohbet Paneli Aracılığıyla Yöneticilerle Anlık Sohbet İmkanı Bulabilir, İsteklerinizi Şikayetlerinizi Dile Getirebilirsiniz. Sizde Vip Ayrıcalıklarından Faydalanmak İstiyorsanız BURAYA Tıklayarak Üye Olabilirsiniz !
Anketimize Oy Verin !
Sitemizi Değerlendirin


Takvim
«    Eylül 2021    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Aktif Kullanıcılar
Kullanıcılar : ByAlsancak, ero35

Arama Motorları : Crawl Bot, Yandex Bot, Google Bot

Şuan Sitede 2 kullanıcı, 3 arama motoru, 7 ziyaretçi ile toplamda 12 kullanıcı bulunmaktadır.