SilentAll » Full Programlar » Adobe Photoshop 2023 24.0.0.59 (x64) | Pre-Cracked | Full İndir

Adobe Photoshop 2023 24.0.0.59 (x64) | Pre-Cracked | Full İndir

Yazar: GameOver | Kategori : Full Programlar / Precracked Programlar | 2 Yorum | 1 062 Görüntülenme
20
Ekm
2022

  
Adobe Photoshop - Grafikleri işlemek için programın yeni bir sürümü. Birçok grafik formatı desteklenir. Adobe Photoshop, hem yeni görüntüler oluşturmanıza hem de bunları düzenlemenize olanak tanır. Photoshop, fotogerçekçi görüntüler oluşturmak, renkli taranmış görüntülerle çalışmak, rötuş, renk düzeltme, kolaj, grafik dönüştürme, renk ayrımı vb. için kullanılır. Adobe Photoshop, bitmap'lerle çalışmanın tüm yöntemlerine sahipken, katmanlarla çalışma ve konturları kullanma yeteneğine sahiptir. silentall.com adresinden ücretsiz olarak indirilebilen program, sunduğu en geniş olanaklar, yüksek verimlilik ve hız ile profesyonel grafik editörleri arasında tartışmasız lider konumundadır. 

Adobe Photoshop 2022'deki yeni özellikler:

Fareyle üzerine gelindiğinde otomatik vurgulama. Nesneleri seçmek, yaygın olarak kullanılan Photoshop iş akışlarının ayrılmaz bir parçasıdır. Bu sürümde, Nesne Seçimi aracı, üzerine gelip tıkladığınızda görüntünün bir bölümünü otomatik olarak seçmenize olanak tanıyan yeni özelliklere sahiptir.

Yorum yapmak için gönderme. Yaratıcı akışınızı devam ettirin ve tasarımlarınız hakkında geri bildirim göndermeye ve almaya yeni bir göz atın; artık Photoshop'tan ayrılmanıza gerek yok. Temel olarak! Artık Photoshop bulut belgelerinizi iş arkadaşlarınızla ve müşterilerinizle kolayca paylaşabilir ve yorumları, bağlamsal sabitlenmiş notları ve ek açıklamaları kullanarak geri bildirim verebilir ve alabilirsiniz.

Illustrator ile geliştirilmiş etkileşim. En sevdiğiniz uygulamalar olan Illustrator ve Photoshop arasındaki iyileştirilmiş birlikte çalışabilirlik, düzenlemeye ve bunlarla çalışmaya devam etmek için katmanlar, vektör şekilleri, yollar ve vektör maskeleri içeren AI dosyalarını Photoshop'a aktarmayı kolaylaştırır.

Yeni gelişmiş Sinir Filtreleri. Adobe Sensei tarafından desteklenen Neural Filters bileşeni artık yeni yaratıcı olanaklar sunan güncellenmiş ve geliştirilmiş filtreler içeriyor. Yeni önerilen ve beta filtrelerini kullanarak Photoshop'a harika efektler ekleyebilirsiniz.

Adobe Photoshop 2023 24.0.0.59 (x64) | Pre-Cracked | Full İndir

 Boyut: 2.82 Gb
Dil: Multi Language (TR)
Kullanım: Full Sürüm/Katılımsız
Platform: Windows 10 / 11
[x64]
Bu konumuzda vip özel link bulunmaktadır.
HERKESE AÇIK link paylaşılmadıysa, VIP ÜYE olmanız gereklidir.

HERKESE AÇIK İNDİRME LİNKLERİ
VIP Üye Değilsiniz
Bu Yüzden VIP Linkleri Göremiyorsunuz. Bunun İçin VIP ÜYE olmanız gereklidir.
Adobe Photoshop 2023 24.0.0.59 (x64) | Pre-Cracked | Full İndir | Sosyal Medyada Paylaş

Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)
 1. rochas

  Çevrimdışı

  rochas/SilentAll Üyesi
  25 Aralık 2022 02:47 Yorumu

  tesekkurler

  Beğen 0
 2. Thekrayat

  Çevrimdışı

  Thekrayat/SilentAll Üyesi
  13 Ekim 2022 07:04 Yorumu

  Teşekkür ederim

  Beğen 0